Susipažinkite su „Nordica Design“ – tai skandinaviška kokybė už gerą kainą!

Nuo pat įkūrimo 2016 m. teikiame išskirtinius baldų sprendimus, skirdami ypatingą dėmesį skandinaviškai kokybei, konkurencingai kainai ir greitam bei patikimam aptarnavimui. monė vaidina svarbų vaidmenį baldų pramonės rinkoje. Ji turi stiprias pozicijas Skandinavijoje, Baltijos šalyse, Jungtinėje Karalystėje ir Italijoje.

Didelė mūsų patirtis viešbučių, restoranų ir maitinimo (HORECA) paslaugas teikiančių įmonių srityje ir kitose viešosiose erdvėse leido mums suprasti unikalius tokių erdvių poreikius, todėl galime sukurti baldus, atitinkančius visus jūsų reikalavimus – funkcionalumą, ilgaamžiškumą ir estetiką.

Mūsų ilgametė patirtis dizaino srityje yra mūsų veiklos pagrindas. Mūsų gaminiai – tai elegantiško dizaino ir aukščiausios kokybės meistriškumo derinys. Mes užtikriname, kad gausite puikiausią kokybę už gerą kainą. Pageidaujate pagal individualų užsakymą pagaminto modelio? Turime patirties ir išteklių, kad įgyvendintume jūsų viziją.

Siekdami pateikti jums konkurencingiausius pasiūlymus, suteikiame galimybę baldus įsigyti tiesiogiai iš gamyklos, todėl atsisakome nereikalingų tarpininkų ir išlaidų, taip pat užtikriname, kad mūsų gaminiai būtų greitai pristatomi į jūsų pageidaujamą vietą, kad galėtumėte sklandžiai ir efektyviai įgyvendinti savo projektus.

Mums svarbiausia – patenkinti klientų poreikius ir užtikrinti aukščiausią kokybę. Galite būti ramūs – kiekvienam „Nordica Design“ pirkiniui, skirtam viešosioms erdvėms, suteikiama 3 metų garantija.

Pasirinkite mus kaip patikimą partnerį, kurio baldai padės sukurti nuostabią aplinką, kurioje derės stilius, ilgaamžiškumas ir vertė. Susisiekite su mumis šiandien ir aptarkite savo projekto reikalavimus, kad galėtume jūsų viziją paversti realybe.