Populiariausi produktai banketų salėms

Banketų baldai

Norint sukurti gražią ir jaukią šventinę atmosferą, reikalingi tinkami baldai. Čia, „Nordica Design“, esame ekspertai. Turime baldų sukursiančių pokylių salę, kuri suteiks svečiams įsimintinų ir ilgalaikių įspūdžių. Mūsų aukštos kokybės stalai ir kėdes padės paprastą erdvę paversti žavinga vakarėlio patirtimi.

banquet rooms

Kai dekoruojate savo erdvę, turite atsižvelgti į daugybę dalykų. Pavyzdžiui, svarbu investuoti į baldus, kuriuos būtų galima nesunkiai pritaikyti skirtingų grupių poreikiams. Pokylių kambario baldai turi būti pritaikyti tiek oficialiam pietų priėmimui, tiek šventinei vakarienei. Net jei jūsų perkami baldai yra prabangūs, jie taip pat turi būti praktiški ir patvarūs. Jums reikia baldų, kuriuos būtų galima greitai ir lengvai perstatyti įvairiais būdais. Stalai ir kėdės turi būti patvarūs, lengvai valomi ir, žinoma, patogūs! Jūsų svečiai turi turėti galimybę atsipaliaduoti ir patogiai sėdėti ilgą laiką.

„Nordica Design“ rasite stalus, kurie yra funkcionalūs, bei lengvai sulankstomi. Sulankstyti jie užima mažai vietos, taip pat juos lengva išimti ir naudoti kaip papuošimą arba kaip papildomą stalą, pavyzdžiui, gėrimams ir užkandžiams patiekti. Stalai ir ypač kampiniai stalai gali būti išdėstyti įvairiose patalpos vietose. Mūsų kataloge esančius stalus galima įsigyti įvairių dydžių ir medienos rūšių – kai kuriuos net iš plastiko.

Matykite baldus kaip ilgalaikę investiciją. Pas mus „Nordica Design“ galite rasti skirtingų kainų ir dizaino kėdžių, nuo modernių aliuminio iki tradicinių kėdžių. Galite rinktis iš įvairių spalvų apmušalų ir raštų. Taip pat prekiaujame ir kėdžių užvalkalais, kurie ne tik apsaugo kėdes, bet ir suteikia galimybę greitai ir lengvai pakeisti kėdžių spalvą ir išvaizdą.

Mes mielai jums padėsime sukurti puikią šventinę erdvę iš plataus „Nordica Design“ asortimento.