Konferencijų Stalai

Konferencijų Stalai

Šioje kategorijoje rasite konferencijų stalus, tinkančius tiek mažiems susitikimams, tiek didesnėms konferencijoms. Galite rinktis iš įvairių modelių ir skirtingų dizainų. „Nordica Design” turime daug patirties ir žinių apie skirtingų tipų patalpų funkcinį apstatymą. Remdamiesi šia patirtimi, parinkome baldų pasirinkimą, kuris patenkins daugumą mūsų klientų pageidavimų. Mes nusprendėme dirbti su gamintojais, kurie siūlo kokybę už gerą kainą, neprarandant stiliaus ir dizaino. Tai pasakytina ir apie mūsų konferencijų stalus. Manome, kad susirinkimų kambarys turi būti funkcionalus ir patogus, bet kartu ir kviesti žmones pokalbiams ir bendravimui. Konferencijų stalai tikrai vaidina svarbų vaidmenį. Išsirinkę stalą, tinkantį prie kambario ir kitų baldų, sukursite geriausią erdvę sėkmingai konferencijai. Dėl plataus „Nordica Design” asortimento turite didelę tikimybę, rasti būtent tokį stalą, kurio ieškote. Turime kelių skirtingų spalvų ir formų stalus, kuriuos lengvai priderinsite ir prie jau įrengtos patalpos.

conference tables

Konferencijų stalas dažnai būna apvalus arba elipsės formos, kad paskatintų diskusiją ir pokalbį. Šiuos modelius, žinoma, rasite mūsų kolekcijoje. Neretai konferencijų salėje bus sumontuota techninė įranga, todėl labai praktiška, kad jūsų stalo viduryje būtų skylė kompiuterių laidams ar elektros lizdams. Šie lizdai taip pat naudingi nešiojamiesiems kompiuteriams ar planšetiniams kompiuteriams įkrauti. Akivaizdu, kad taip pat svarbu, kad stalo spalva ir stilius dėrėtų prie kambaro, kuriame jį statote. Gera idėja pažvelgti į grindis, sienas ir apšvietimą, kad suprastumėte, ar verta rinktis baltą, juodą, raudoną, o gal medžio spalvos stalą. Kartu su tinkamomis kėdėmis konferencijų salė gali suteikti griežtesnį ar kūrybiškesnį įspūdį, o priklausomai nuo to, kaip patalpa bus naudojama, pirmenybė gali būti teikiama skirtingiems stalams. Mes, „Nordica Design” esame Jūsų partneriai šiame procese ir turime patyrusią komandą, pasiruošusią Jums padėti.

Dekoras ir baldai turėtų skatinti diskusijas ir kūrybiškumą konferencijų salėje, tačiau jie niekada neturėtų būti per daug įtempti. „Nordica Design“ turi ilgametę patirtį baldų ir dizaino srityse, todėl džiaugiamės galėdami padėti Jums rasti tinkamus baldus jūsų konferencijų salei. Peržiūrėkite mūsų asortimentą ir nedvejodami susisiekite su mūsų komanda, kuri mielai pateiks Jums pasiūlymą.

Go to Top