Minkštasuoliai

Minkštasuoliai

Šioje kategorijoje rasite mūsų modulinių sofų / minkštasuolių pasirinkimą – turime visko nuo klasikinių modelių, kurie puikiai tiks retro kavinėje, iki elegantiškos klasikos, puikiai tinkančios gurmaniškam restoranui. Peržiūrėkite toliau pateiktą pasirinkimą ir raskite savo verslui tinkančius minkštasuolius. Siūlome kokybiškus baldus už labai priimtiną kainą. Taip pat ir dėl greito pristatymo, esame labai konkurencinga internetinė parduotuvė. Mūsų minkštasuoliai tiekiami iš patikimų gamintojų, o spalvos ir medžiagos – labai kokybiškos.

modular sofas

Mūsų minkštasuoliai yra įvairių spalvų, medžiagų ir dizaino. Neabejotinai rasite tai, kas tinka jums ir jūsų norams. Geriausia, jei visa jūsų erdvės yra suderinto stiliaus. Pavyzdžiui, kai priimamajame ir valgomajame yra derinami baldai, kurių spalvų skalė ir tonas yra tos pačios. Su mūsų lanksčiais minkštasuoliai nekils jokių problemų, bei esant reikalui, iš tų pačių dalių bus galima lengvai sukurti didesnę sofą priėmimo zonoje. Mūsų gaminius galima derinti be galo įvairiai, sukuriant daugybę įdomių derinių, kad jūsų patalpos būtų unikalios ir asmeniškos.

Minkštasuoliai yra pagaminti iš skirtingų elementų. Dalys sujungiamos, kad būtų sudarytos pilnos sofos, tačiau jas galima taip pat lengvai išardyti ir sujungti naujais ir įdomiais būdais. Tai reiškia, kad jie visada galės būti priderinti prie atnaujintos ar besikeičiančios aplinkos. Mes siūlome metro kainą, o minkštasuoliai gaminamos tiesiogiai pagal Jūsų poreikius. Jei turite klausimų, „Nordica Design“ darbuotojai mielai Jums padės išsirinkti jūsų verslui tinkamus minkštasuolius.

Go to Top