Populiariausi poilsio baldai

Lounge poilsio baldai

Mes, “Nordica Design”, siūlome įvairų elegantiškų poilsio baldų asortimentą. Čia rasite poilsio kėdžių, sofų ir kavos staliukų, kuriuos galima įvairiai derinti. Turime sulankstomų poilsio baldų su šiuolaikiškais sprendimais, kurie leidžia lengvai pertvarkyti ir pakeisti poilsio erdvę esant reikalui. Mes žinome, kokia svarbi yra baldų kokybė. Būtent todėl didžiausią dėmesį skyrėme baldų asortimento tiekimui iš tų gamintojų, kurie vertina kokybę, bet tuo pačiu gali pasiųlyti ir konkurencingas kainas.

Žodis „lounge“ reiškia specialią zoną, kurioje lankytojai ir svečiai gali atsipalaiduoti. Baruose ir net viešbučių fojė yra poilsio kambariai su patogiais ir pritraukiančiais baldais, dažniausiai sofomis ir foteliais.lounge furniture

Mūsų siūlomų fotelių, sofų, žurnalinių staliukų ir kėdžių asortimentas siūlo stilingus šiuolaikiškus sprendimus barams ir viešbučiams. Poilsio baldai yra naudojami dažnai, todėl svarbu investuoti į kokybiškus baldus, kurie taip pat būtų stilingi ir svarbiausiai – patogūs. Investuodami į kokybę ir mąstydami ilgalaikėje perspektyvoje, pamatysite, kaip lengvai jūsų poilsio zona gali būti pakeista, skiriant tik šiek tiek dėmesio detalėms, tokioms kaip naujas apšvietimas, tekstilė ar stalai. Priklausomai nuo to, kur ir kokiame kontekste naudojami jūsų poilsio baldai, galite paįvairinti dekorą įvairiais stalais ir derančiomis kėdėmis. Pagalvokite, ko jums reikia – ar norite, kad svečiams būtų suteiktas sotus patiekalas, ar tiesiog gaivus gėrimas ir užkandis? Svarbiausia, kad svečiai jaustųsi maloniai, o prisėdę atsipalaiduoti ir mėgautis jūsų paslaugomis.

Taip pat turime ir unikalaus dizaino taburečių. Stilingų baldų naudojimas gali suteikti išskirtinį prisilietimą prie baro ar fojė, tuo pačiu sukuriant daug daugiau sėdimų vietų. Suolai tinkami mažesnėms erdvėms, kur nėra pakankamai vietos foteliams ar minkštasuoliams, tačiau reikia sukurti daugiau sėdimų vietų.

Mes turime didelę patirtį teikiant poilsio baldus tiek valstybinėms įmonėms, tiek mažesnėms privačioms erdvėms. Manome, kad klientas turi gauti aukštos kokybės baldus palankiomis kainomis ir galime pasigirti daugeliu laimingų klientų – jų atsiliepimus galite perskaityti skiltyje „Nuorodos“. Pažvelkite į mūsų katalogą ir raskite savo poreikius atitinkančius poilsio baldus – tikimės, kad tapsite dar vienu iš mūsų patenkintų klientų rato.