Populiariausi restorano baldai

Restorano baldai

„Nordica Design“ rasite platų ir įvairų restorano baldų asortimentą. Esame įgiję ilgametę tiekimo patirtį tiek viešajam, tiek privačiam sektoriui įvairiose šalyse. Mūsų šūkis – “Investuok į kokybę”. Tačiau savo klientams siūlome kokybiškus produktus ir už prieinamą kainą. Manome, kad apsilankymas restorane turėtų būti patirtis, o ne tik greitas „alkio malšinimas“. Svarbus bendras įspūdis, kai potencialus klientas žiūri pro langą arba įeina pro duris; teisingai pasirinkti baldai ir restorano dizainas sukurs pritraukiančią ir jaukią atmosferą, bei pasufleruos ko galima tikėtis kalbant apie maisto ir aptarnavimo kokybę. Būtent tai ir turėjome omenyje kurdami savo katalogą.restaurant furniture

Jūsų baldų pasirinkimas yra svarbus aspektas kuriant išskirtinai ypatingą ir įsimintiną atmosferą. Jūsų restorano dekoras turi suvilioti Jūsų klientus mėgautis aplinka ir maistu. Dažniausiai svečiai restorane išbūna ilgiau, jei aplinka yra maloni ir jauki – o tai neišvengiamai priveda prie vakaro užbaigimo desertu, kava ar gėrimais.

Galime pasiūlyti viską nuo prabangiai apmuštų gaminių iki paprastesnių ir šiuolaikiškesnių baldų. Tai, ką pasirenkate, yra visiškai pagrįsta asmeniniu skoniu ir kas geriausiai tinka jūsų verslui tiek jūsų siūlomo maisto, tiek restorano išvaizdos požiūriu. Prieš užsakydami baldus savo restoranui, atidžiai apsvarstykite galimus variantus: nuo sunkesnių, elegantiškų baldų iki modernesnio, galbūt lengvesnio stiliaus. Taip pat, renkantis restorano baldus, svarbu apsvarstyti ir esamų sienų ir grindų audinius bei spalvų gamą.

Kai perkate baldus restoranui, neužtenka tik surasti keletą kėdžių ir stalų. Jūsų baldai turi būti funkcionalūs ir tinkami tiek svečiams, tiek darbuotojams. Su mūsų modulinėmis sofomis ir restorano foteliais galite sukurti itin jaukią atmosferą.

Restorano baldų išdėstymas yra svarbi detalė, kurią turėtumėte turėti omenyje. Kiek svečių aptarnausite restorane? Kaip išdėstyti baldus, kad aptarnaujantis personalas galėtų lengviau judėti? Ar svečiai turės norimą privatumą, kol maksimaliai išnaudosite savo turimą erdvę? Užfiksuojame visų mūsų restorano baldų matmenis, kad Jums būtų lengviau efektyviai planuoti baldų išdėstymą.

Maloniai kviečiame apsilankyti Nordica Design, kur galėsite ramiai išsirinkti iš plataus stilingų ir praktiškų restorano baldų asortimento, tinkančio bet kokiai maitinimo erdvei. Ieškote patarimų? Reikia atsakymų į skubius klausimus? Mūsų darbuotojai mielai Jums padės. Mes, „Nordica Design“, esame čia dėl Jūsų poreikių!