Populiariausi kavinės baldai

Kavinės baldai

Lietuvos kavinų kultūra yra unikali ir mes, „Nordica Design“, tai puikiai žinome. Turime labai platų gaminių asortimentą su daugybe variantų ieškantiems kavinės baldų. Čia rasite įvairių stilių kėdžių, stalų ir modulinių sofų – nuo klasikinių kavinių baldų iki modernaus, minimalistinio dizaino.cafe furniture

Mes tikime, kad labai svarbu patraukliai dekoruoti kavinę ir pritraukti klientus į ją sugrįžti. Šią idėją turėjome omenyje rinkdami mūsų baldų katalogą. Pas mus rasite šiuolaikiškus kavinės baldus, kurie sukuria jaukumą, yra patogūs ir praktiški naudoti.

Mūsų kavinės kėdės yra pagamintos iš patvarių medžiagų – medienos, plastiko ar metalo. Be to, daugelis jų turi itin patogias audinio arba odos pagalvėles. „Nordica Design“ puslpayje rasite įvairių spalvų baldų, specialiai sukurtų taip, kad atitiktų daugybę skirtingų reikalavimų – nuo mažų, dienos pietų kavinių iki didesnių, modernių kavinių. Kavinės baldai turi būti patvarūs ir lengvai pakeliami, kad juos būtų galima nesunkiai nuvalyti arba perkelti ir sukrauti sandėliavimui – visus šiuos privalumus rasite mūsų asortimento balduose.

Pas mus rasite elegantiško dizaino medines kėdes, spalvingas ir gražias plastikines kėdes bei lengvas ir patvarias metalines kėdes. Kai kurie modeliai gali būti naudojami tiek lauke, tiek viduje. Mūsų siūlomas modulines sofas lengva išdėstyti taip, kad galėtumėte sutalpinti kuo daugiau sėdimų vietų turimoje erdvėje. Galite rinktis iš modernių arba klasikinių sofų modulių. Turime platų medžiagų ir spalvų asortimentą, todėl nesunkiai rasite sofas, kurios tiks jūsų interjerui.

Mūsų siūlomi kavinės stalai yra įvairaus dizaino ir dydžių, yra pagaminti iš patvarių medžiagų, taip juos lengva valyti ir prižiūrėti. Turime visko – nuo mažų apvalių staliukų, kurie puikiai tinka mažose patalpose, iki didelių ir tvirtų baldų didesnėms erdvėms.„Nordica Design“ turi platų ir įvairų asortimentą, tinkantį visoms verslo rūšims.

Suprantame, kad laikas yra svarbus, todėl džiaugiamės galėdami suteikti greitą ir patikimą baldų pristatymą. Mes siūlome jums kokybę ir konkurencingas kainas, bei galimybę paversti jūsų kavinę klientus traukiančia, išskirtine erdve. Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus apie jūsų baldų poreikius.