Kavinės Kėdės

Kavinės Kėdės

Ar Jūs turite kavinę ir ieškote patikimų bei kokybiškų baldų? Tuomet Jūs užsukote į tinkamą vietą. „Nordica Design“ turime platų kavinių kėdžių asortimentą labai konkurencingomis kainomis. Per pastaruosius 20 metų kavinių kultūra Lietuvoje tendencigai augo, todėl Mes, „Nordica Design“, siūlome platų kokybiškų baldų pasirinkimą. Nesvarbu, ar turite mažą, jaukią kavinę, ar jūsų verslas priklauso vienai iš didelių franšizių, čia rasite tai, ko ieškote.

cafe chairs

Jūsų kavinė turėtų pasižymėti tuo, ką tiekiate ir kokius klientus aptarnaujate. Atidžiai apsvarstę jausmus, kuriuos ir kaip norite perteikti klientams, galite suprasti, kokius baldus turėtumėte pasirinkti. Ar patiekiate tik kavą ir sumuštinius, ar tiekiate ir maistą? Tai yra svarbūs veiksniai renkantis kavinės kėdes. Pavyzdžiui, galite pasirinkti aukštus stalus su vienodai aukštomis kėdėmis arba jaukiame kampelyje galite priderinti minkštasuolius prie įprastų kėdžių. Nepriklausomai nuo to, kokio stiliaus kavinės kėdžių ieškote – atėjote į reikiamą vietą. „Nordica Designs“ pasiūlys jums tinkamas kėdes ir už labai priimtiną kainą.

Galbūt svarstote apie savo kavinės patobulinimą? Ar jums reikia patarimo? Kavinių verslui skirtų kėdžių pranašumas yra tai, kad jos ne visada turi būti to paties modelio ar vienodos išvaizdos. Kavinė be vargo gali priderinti apvalius ir kvadratinius stalus, įvairaus dizaino kėdes ir taip sukurti nepakartojamą atmosferą. Jūsų kavinę galima nesunkiai suskirstyti į skirtingas erdves arba sėdimas vietas. Kai kurie gali būti skirti vienišiems svečiams, kurie norėtų ramiai skaityti knygą ar dirbti su kompiuteriu, o įvairių tipų baldai ir kėdės – verslo daliai, kurioje svečiai turėtų bendrauti. Galite sukurti galimybę stovėti aplink aukštesnį stalą, arba atsisėsti į gilų fotelį. Jei turite galimybę aptarnauti lauke, turėkite tai omenyje rinkdamiesi kėdes. „Nordica Design“ turi platų įvairių kavinės kėdžių pasirinkimą – pasidomėkite mūsų asortimentu. Žinoma, mūsų darbuotojai yra pasirengę jums padėti. Tai, kad esame vieni geriausių kavinių baldų versle, tampa akivaizdu, kai pažvelgsite į visus mūsų patenkintus klientus, pasirinkusius „Nordica Design“.

Go to Top