Mes, Nordica Design, vertiname savo klientus ir siekiame jiems suteikti geriausią apsipirkimo patirtį, todėl siūlome jau sandėlyje esančius produktus. Štai keletas pagrindinių siūlomos paslaugos ypatybių, kurios mums padeda išsiskirti iš kitų:

  • Platus atsargų prieinamumas: Suprantame pasirinkimo svarbą, todėl mes užtikriname, kad apie 70 % mūsų prekių yra įvairių spalvų. Nežinote, ar jūsų norima prekė šiuo metu yra sandėlyje? Nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu ir mūsų atsakingi komanda greitai patvirtins prekės prieinamumą.
  • Efektyvus sandėliavimas Europos  apsipirkdami pas mus ne tik gausite kokybiškus produktus, bet ir supaprastintą pristatymo procesą. Visos mūsų prekės siunčiamos tiesiai iš mūsų Europos sandėlių, garantuojančios kokybę ir efektyvumą. Be to, būsite apmokestinti tik už siuntimą savo šalyje, todėl sutaupysite laiko ir pinigų.
  • Aktyvus atsargų tvarkymas: nors stengiamės išlaikyti užtikrintą produktų kiekį sandėlyje, kartais produkto atsargos gali pasibaigti užsakymo metu. Būkite tikri, kad mūsų komanda tuo pasirūpins. Jei taip nutiktų, susisieksime su jumis per 5 dienas ir aptarsime tinkamas alternatyvas arba pateiksime numatomą atsargų papildymo laiką.
  • Greitas užsakymų apdorojimas: žinome, kad nekantraujate sulaukti savo pirkinių pristatymo. Kai pateiksite užsakymą, mes nedelsiant pradėsime organizuoti užsakymo procesą. Mūsų pakavimo laikas yra tik 9 dienos nuo užsakymo pateikimo, kad užtikrintume kruopštų prekių supakavimą, išsiuntimą, bei pristatymą.

Nordica Design klientų pasitenkinimas yra mūsų veiklos pagrindas. Esame pasiryžę suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir sklandžią apsipirkimo patirtį. Nedvejodami naršykite po mūsų kolekciją ir patys atraskite skirtumą.

Sveiki atvykę į Nordica Design – Jūsų patikimas Restoranų baldų tiekėjas!

Nordica Design yra jūsų galutinė stotelė ieškant restoranų kėdžių, restoranų stalų, restoranų sofų ir  restoranų kėdžių savo verslui. Mes specializuojamės teikdami aukštos kokybės, patvarius restoranų baldus, ir pasirūpinsime, kad sukurtumėte jaukią ir elegantišką atmosferą savo restorane, kavinėje ar bare.

Turime platų restoranų baldų asortimentą įvairems skoniams. Mes siūlome didelį restoranų kėdžių pasirinkimą, nesvarbu, ar jūs renkatės šiuolaikines, klasikines ar retro kėdes, Nordica Design rasite tai, ko ieškote. Mūsų siūlomi restoranų stalai yra ne tik praktiški, bet ir estetiškai patrauklūs. Jie pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Galimi įvairių dydžių ir formų variantai, leisiantys pritaikyti juos jūsų restorano poreikiams.

Nordica design restoranų sofos ir restoranų kėdės sukurtos suteikti išskirtinio lygio komfortą jūsų svečiams. Su mūsų baldais galite sukurti neįpareigojančią, tačiau tuo pačiu ir elegantišką aplinką. Nesvarbu, ar turite nedidukę kavinę, ar prabangų restoraną – pas mus rasite restoranų baldus atitinkančius jūsų poreikius.

Kad užtikrintume kuo geresnį aptarnavimą ir greitą pristatymą, turime daugiau nei 350 skirtingų restoranų baldų sandėlyje. Suprantame, kaip svarbu, kad jūsų restorano veikla vyktų be delsimo, todėl turimos didelės atsargos sandėliuojamų baldų leidžia mums greitai ir efektyviai patenkinti jūsų poreikius.

Mes, Nordica Design, didžiuojamės mūsų įsipareigojimu kokybei ir paslaugoms. Mūsų restoranų baldai yra kruopščiai ir preciziškai pagaminti, kad būtų patvarūs ir estetiškai patrauklūs. Mes visuomet siekiame viršyti mūsų klientų lūkesčius, o mūsų aistra restoranų baldams aiškiai matoma kiekviename mūsų siūlomame produkte.

Susisiekite su mumis šiandien ir leiskite Nordica Design būti jūsų partneriu restoranų baldų pasirinkime. Mes esame čia, kad padėtume jums sukurti jaukų ir patogų restorano interjerą, kuris padarys įspūdį jūsų klientams ir skatins juos grįžti dar ir dar kartą. Padarykite savo verslą dar sėkmingesniu su Nordica Design!